Hakkımızda

4 yıldır tecrübe ile...

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Öncelikli hedefimiz doğru, anlaşılır ve dürüst hizmet vermek olup, optimum yarar doğrultusunda yeni hızla gelişen teknolojinin insan hayatı için gereğini en üst düzeyde sağlık sektörüne adapte etmekteyiz.

Teknoloji ve kaliteyi aynı anda sunan, insana ve İnsan sağlığına katkıda bulunmayı temel ilke edinmiş, medikal sektörünün lider firmalarından olmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız 2016 yılında Gaziantep’te Kurulmuş Olup kurulduğu günden bu yana, ortaya koyduğu istikrarlı ve yenilikçi performansıyla.Sıhhat sektöründeki profesyonellerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan üstün kaliteli ürün gamıyla, sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen şirketleri arasındaki yerini aldı.

CEO: Kıymet Yağız

 

“Bugünkü Kalitemiz, yarınki güvencemizdir.” ilkesi ile çıkmış olduğumuz bu yolda 2016 senesinde kurularak sağlık sektöründe etkinlik gösteremeye başlayan şirketimiz insan sağlığını ve yaşam kalitesini ön planda tutarak.Medikal Sarf Malzemeleri, Medikal Cihazlar Hastane Ekipmanları pazarlanması ve satışı üzerine odaklanmıştır. Firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeden, ürün çeşitliliğini sürekli genişleterek yolunda kesin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

0
Yıllık Tecrübe
0
Farklı Kategori
0
Farklı Ürün